Vážené kolegyně,
Vážení kolegové,
vzhledem k současné situaci si dovoluji zaslat instrukce či návod na způsob zadávání kvalifikačních prací v tomto akademickém roce.
Oproti minulému akademickému roku byl postup je mírně modifikován, a to z důvodu omezené přítomnosti studentů na fakultě.

Postup:

Instrukce k zadávání kvalifikačních prací (bakalářských a diplomových) v akademickém roce 2020/2021   

  1. Student si osobně či elektronicky (mimo modul témat VŠKP) domluví s vybraným vyučujícím téma a jeho obsah (tzn., měli by se domluvit na všech náležitostech nutných pro zadání: název, pokyny pro vypracování, literatura apod.). 
  2. Pokud je student s vyučujícím domluven, tak aplikuje postup dle prezentace uvedené na adrese: https://portal.upol.cz/StagImages/SjednoceniPristupuZadavaniPodkladuVSKP.pdf 
    Zde je nutné, aby student splnil všechny předepsané kroky, především potom krok "samoschválení", kdy návrh tématu odešle k definitivnímu schválení vyučujícímu (v postupu je to stránka číslo 8), pokud toto neučiní, tak se to vyučujícímu nezobrazí. 
  3. Vyučující potom může v portálu STAG (stag.upol.cz) v modulu témata VŠKP téma schválit, či vrátit studentovi k dopracování. Pokud je téma vyučujícím/vedoucím schváleno (vyučující/vedoucí do poznámky uvede větu: „Souhlasím se zadáním“), tak jej student může vytisknout. V případě vrácení vyučující uvede důvody a doporučení k doplnění.
  4. Vytištěný formulář zadání student podepíše a jako scan podepsaného dokumentu zašle ze své univerzitou přidělené e-mailové adresy vedoucímu. 
  5. Vedoucí práce po doručení scanu zadání formulář vytiskne, podepíše a odevzdá k podpisu vedoucímu svého pracoviště, a to v minimálně dvou vyhotoveních.  Vedoucí pracoviště tedy vše schvaluje pouze písemně, mimo modul témat VŠKP. 
  1. Po podpisu vedoucím pracoviště je jedno zadání doručeno pracovištěm na studijní oddělení. 
  2. Na základě toho potom studijní oddělení zkopíruje téma do formuláře "Podklad pro zadání tématu kvalifikační práce.  

V případně nutnosti či dalších doplňující otázek mě prosím kontaktujte. Uvedený návod naleznete také v příloze tohoto e-mailu a v případě potřeby jej můžete distribuovat svým studentům.


Děkuji za spolupráci.
S pozdravem
Pavel Neumeister

Mgr. Pavel Neumeister, Ph.D.
proděkan pro studijní záležitosti
Univerzita Palackého v Olomouci
Pedagogická fakulta | Ústav pedagogiky a sociálních studií
585 635 154 | 607 100 821
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.upol.cz


Zámek Častolovice - průvodce na sezónu 2021
12. 01. 2021

Zámek Častolovice hledá průvodce pro sezónu 2021 Požadavky: zájem o obor, znalost cizího jazyka, komunikativnost, příjemné vystupování Nabízíme: práci v mladém kolektivu, ubytování. Své životopisy...

Libuše Kalová

Číst dál...

ERASMUS+ pro rok 2021/2022
08. 01. 2021

Bylo oficiálně vyhlášeno výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ pro rok 2021/2022, vše najdete v aplikaci Erasmusplus.upol.cz (najdete na Portálu UP). V případě dotazů prosím pište na Tato...

Michal Kříž

Číst dál...

Konzultační hodiny členů KČJL od 4.1.2021
17. 12. 2020

Vážené studentky, vážení studenti, konzultační hodiny členů KČJL se od 4.1.2021 do odvolání konají pouze po předcházející dohodě e-mailem. Toto opatření se týká i doktorandů KČJL.  

Libuše Kalová

Číst dál...

Postup zadání kvalifikační práce
07. 12. 2020

Vážené kolegyně,Vážení kolegové,vzhledem k současné situaci si dovoluji zaslat instrukce či návod na způsob zadávání kvalifikačních prací v tomto akademickém roce.Oproti minulému akademickému roku...

Kamil Kopecký

Číst dál...

Hledá se průvodce (zámek Častolovice)
27. 11. 2020

Zámek Častolovice hledá průvodce. Více informací najdete zde.

Kamil Kopecký

Číst dál...