Vážené kolegyně,
Vážení kolegové,
vzhledem k současné situaci si dovoluji zaslat instrukce či návod na způsob zadávání kvalifikačních prací v tomto akademickém roce.
Oproti minulému akademickému roku byl postup je mírně modifikován, a to z důvodu omezené přítomnosti studentů na fakultě.

Postup:

Instrukce k zadávání kvalifikačních prací (bakalářských a diplomových) v akademickém roce 2020/2021   

  1. Student si osobně či elektronicky (mimo modul témat VŠKP) domluví s vybraným vyučujícím téma a jeho obsah (tzn., měli by se domluvit na všech náležitostech nutných pro zadání: název, pokyny pro vypracování, literatura apod.). 
  2. Pokud je student s vyučujícím domluven, tak aplikuje postup dle prezentace uvedené na adrese: https://portal.upol.cz/StagImages/SjednoceniPristupuZadavaniPodkladuVSKP.pdf 
    Zde je nutné, aby student splnil všechny předepsané kroky, především potom krok "samoschválení", kdy návrh tématu odešle k definitivnímu schválení vyučujícímu (v postupu je to stránka číslo 8), pokud toto neučiní, tak se to vyučujícímu nezobrazí. 
  3. Vyučující potom může v portálu STAG (stag.upol.cz) v modulu témata VŠKP téma schválit, či vrátit studentovi k dopracování. Pokud je téma vyučujícím/vedoucím schváleno (vyučující/vedoucí do poznámky uvede větu: „Souhlasím se zadáním“), tak jej student může vytisknout. V případě vrácení vyučující uvede důvody a doporučení k doplnění.
  4. Vytištěný formulář zadání student podepíše a jako scan podepsaného dokumentu zašle ze své univerzitou přidělené e-mailové adresy vedoucímu. 
  5. Vedoucí práce po doručení scanu zadání formulář vytiskne, podepíše a odevzdá k podpisu vedoucímu svého pracoviště, a to v minimálně dvou vyhotoveních.  Vedoucí pracoviště tedy vše schvaluje pouze písemně, mimo modul témat VŠKP. 
  1. Po podpisu vedoucím pracoviště je jedno zadání doručeno pracovištěm na studijní oddělení. 
  2. Na základě toho potom studijní oddělení zkopíruje téma do formuláře "Podklad pro zadání tématu kvalifikační práce.  

V případně nutnosti či dalších doplňující otázek mě prosím kontaktujte. Uvedený návod naleznete také v příloze tohoto e-mailu a v případě potřeby jej můžete distribuovat svým studentům.


Děkuji za spolupráci.
S pozdravem
Pavel Neumeister

Mgr. Pavel Neumeister, Ph.D.
proděkan pro studijní záležitosti
Univerzita Palackého v Olomouci
Pedagogická fakulta | Ústav pedagogiky a sociálních studií
585 635 154 | 607 100 821
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.upol.cz


Obchodní akademie Vinohradská v Praze hledá učitele ČJ a literatury
25. 10. 2021

Obchodní akademie Vinohradská v Praze hledá na plný úvazek učitele českého jazyka a literatury v kombinaci ze ZSV. Nabídka je vhodná pro absolventy, nebo studenty 2. ročníku navazujícího...

Libuše Kalová

Číst dál...

Soutěž pro studenty magisterských a doktorských programů
19. 10. 2021

Centrum genderových studií Filozofické fakulty UK jménem paní Olgy Slowik touto cestou informuje o soutěži pro studující magisterských a doktorských programů, kterou vyhlašuje jako připomenutí...

Libuše Kalová

Číst dál...

Pasování češtinářů (pozvánka uskupení Nepajdej po pajdáku)
08. 10. 2021

  Vážené studentky, vážení studenti, uskupení Nepajdej po pajdáku Vás zve na pasování češtinářů. Zde jejich pozvání: Jsi v prváku, druháku nebo třeťáku? Chceš být pasován za právoplatného studenta naší...

Libuše Kalová

Číst dál...

Státnicové okruhy pro a.r. 2021/2022 - informace
29. 09. 2021

Vážené studentky, vážení studenti, aktuální státnicové okruhy pro akademický rok 2021/2022 budou zveřejněny po 1.11.2021. Stávající státnicové okruhy mohou doznat drobných změn.

Libuše Kalová

Číst dál...

Kongres o vícejazyčné výchově (20. - 25.9.2021)
16. 09. 2021

Dovolujeme si Vás pozvat na ONLINE KONGRES o vícejazyčné výchově, který se uskuteční ZDARMA v termínu 20.-25.09.2021.  Hlavními tvářemi kongresu jsou Martina Kolmanová, klinická logopedka a autorka...

Libuše Kalová

Číst dál...