Vážené studentky, vážení studenti,

dovolujeme si zveřejnit nabídku Mgr. Kamily Krejčí, z Česko-britské mezinárodní školy, zapojit se do organizace Českého dne:

"Dobrý den,

Obracím se na Vás s příležitostí pro studenty Pedagogické fakulty UPOL, aby se zapojili do organizace Českého dne, který proběhne 16.listopadu ku příležitosti oslav 17.listopadu na Česko-britské mezinárodní škole.

Jednalo by se o přibližně 20minutové workshopy pro žáky základní školy na libovolné téma spojené s Českou republikou a českým jazykem (kulturou, tradicemi) ve skupině 3-4 studentů. Workshop by studenti několikrát zopakovali pro různé skupiny a celkem by se jednalo o jedno dopoledne. 

V minulosti s námi spolupracovali studenti katedry bohemistiky a historie Filozofické fakulty UPOL. Pro představu v loňském roce byly pro žáky připraveny workshopy pečení s Magdalenou Dobromilou Rettigovou, kvíz na české pohádky a pověsti, modelování Věstonické Venuše nebo workshop češtiny pro cizince. 

Studenti Pedagogické fakulty UP by si tak mohli vyzkoušet své nápady v praxi a případně tímto způsobem splnit nějakou část svých praktických seminářů (pokud by se tak rozhodli vyučující a chtěli tak studenty motivovat k účasti). 

Jelikož se jedná o 16.listopadu a termín se blíží, prosím zájemce z řad studentů, aby nejpozději v průběhu příštího týdne kontaktovali mou kolegyni na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkuji.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Kamila Krejčí"


Konzultační hodiny členů KČJL během zkouškového období
10. 05. 2024

Konzultační hodiny členů KČJL jsou po individuální dohodě po e-mailu.

Libuše Kalová

Číst dál...

Nepřítomnost prof. Kopeckého a Mgr. Krejčí
28. 04. 2024

Prof. Kopecký a Mgr. Krejčí budou z důvodu zahraniční cesty nepřítomni od 30. dubna do 3. května 2024.

Kamil Kopecký

Číst dál...

Nepřítomnost doc. Valy
12. 04. 2024

Docent Vala bude od 15. do 19.4.2024 nepřítomen z důvodu služební cesty (mobilita Erasmus+).

Kamil Kopecký

Číst dál...

Česká škola bez hranic v Bruselu
25. 03. 2024

V rámci spolupráce mezi katedrou českého jazyka a literatury PdF UPOL a Českou školou bez hranic v Bruselu zveřejňujeme výzvu: pro nadcházející akademický rok 2024 – 2025 hledá Česká škola bez...

Michal Kříž

Číst dál...

Chcete dělat průvodce na Karlštejně?
05. 03. 2024

V tomto roce na hradě Karlštejně rozšiřují průvodcovský tým a hledají nové pracovní posily na pozici průvodce/ průvodkyně. Máte zájem? Další informace naleznete zde.

Kamil Kopecký

Číst dál...